Duyurular

Hakkımızda

Tarihçe

Şirketimiz 1978 yılında ticaretin kalbi sayılan Bursa Cumhuriyet Caddesi'nde toptan bakkaliye olarak kurulmuştur.

1993 Yılında Uludağ Gıda Toptancıları Çarşısı'nın kurulması ile birlikte buraya taşınmış ve 1996 yılında Ahmet Şentürk ile 2. kuşak olarak Hasan Şentürk, Şule Şentürk ve Emre Şentürk ortaklığında ÖzŞentürk Gıda Ltd.Şti. ismi ile faaliyetine devam etmiştir. 1995 yılından sonra gelişen distrübütörlük sistemi ile birlikte ilk distrübütörlüğe Banat Fırça ve Plastik San.Aş. ile başlamıştır.

Bugün itibari ile ÖzŞentürk Gıda Ltd.Şti. Levent Kimya, ABC Deterjan, TEK Deterjan, Doğanay Şalgam, Sinangil Un, Güzelçay, Tresan, Wee Bebek Ürünleri, Ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktır.

Vizyon

Hedefimiz, sürekli gelişen hizmet kalitemiz ve çalışanlarımızın benimsediği ekip ruhu ile hareket etmek ve bu doğrultuda verimliliği, Rekabet gücünü arttırmak, büyümek ve yeni fırsatlar yakalayarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımız olan, üretici firmaların beklentilerinin de ötesinde mal ve hizmet sunarak bölgemizde bulunduğumuz sektörde öncü ve kalıcı olmaktır...

Misyon

Gıda ve Temizlik maddeleri ile ilgili ürün ve hizmet sektöründe lider ve ayrıcalıklı olmayı hedefleyerek, iş ortaklarımız ile birlikte en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak.

Foto Galeri